Обласна влада спільно з активістами шукала шляхи вирішення проблеми безхатченків

07.11.2019 12:17:59
Обласна влада спільно з активістами шукала шляхи вирішення проблеми безхатченків

Питання надання притулку безхатченкам було озвучено під час звітування голови облдержадміністрації за 100 днів роботи на посаді. Тоді активісти звернули увагу Юрія Гусєва на цю проблему. 
Минув тиждень і очільник області разом зі своїм заступником, міською владою та представниками профільного департаменту зустрівся з активістами, які переймаються зазначеним питанням.
На зустрічі Костянтин Капошилін – активіст, який був ініціатором розв’язання проблеми, – розповів, що на сьогодні у Херсоні зареєстровано 2 585 безхатченків. 


«Лише за І квартал 2019 року було зареєстровано ще 105 осіб. За останні три роки 60 безхатченків померли від раптової смерті, 18 з них –  від переохолодження на вулицях міста», - наголосив активіст та додав, що на балансі міста немає жодного приміщення, де б можна було організувати притулок для безхатченків. 
Костянтин розповів, що успішним прикладом допомоги безпритульним є Миколаївський центр реінтеграції бездомних громадян, розрахований на 50 осіб. Тут люди можуть зігрітися, переночувати та отримати психологічну допомогу. 
Активісти також зазначили, що у лікарнях відмовляються надавати допомогу безхатченкам, хоча для таких людей є спеціальні палати. 


Тож учасники зустрічі прийняли рішення збільшити кількість наметів обігріву для допомоги безхатченкам у зимовий період, як в місті, так і в області. Також буде створена робоча група, яка займатиметься пошуком приміщення для створення притулку для безхатченків.Корисні посилання