Очільник району розпочав робочий тиждень з візиту до смт Архангельське

05.09.2019 06:07:52
Очільник району розпочав робочий тиждень з візиту до смт Архангельське

02 вересня голова Високопільської райдержадміністрації Сергій Старух та селищний голова Володимир Гриньок побували на святі Першого дзвоника в Архангельських загальноосвітній школі I – III ступенів та професійному аграрному ліцеї. Вони привітали першокласників та першокурсників з початком навчального року.

Розповіли, що зроблено та що робиться сьогодні органами місцевого самоврядування, владою на місцях щодо розвитку дошкільної, загальної та професійної освіти в районі. Подякували керівникам установ, педагогічним колективам, батькам за проведену велику роботу по підготовці до нового 2019-2020 навчального року.

Очільник району та селищний голова також закликали молодь не вдаватися до трудової міграції, а реалізувати свій потенціал в рідній країні, продовжуючи трудові історичні традиції Архангельського професійного аграрного ліцею. Попросили не їхати далеко, а будувати Європу в нашій рідній країні та разом думати над тим, як і що кожен з нас може змінити.

Опісля урочистостей керівники побували на будівельному майданчику місцевої медичної амбулаторії, яка будується за державною програмою при необхідному співфінансуванні за рахунок коштів селищного бюджету. Будівництво йде за графіком при постійному контролі району, депутатів та влади на місці.

Керівники обговорили ситуацію щодо будівництва групового осередку дитячого садочка «Теремок». Після чотирирічної перерви у 2019 році будівництво продовжилось. Всі 500 тисяч гривень, які за підтримки народного депутата України Івана Віника, виділила держава, вже освоєні. Але щоб увійти в зиму і не втратити те що вже збудовано, необхідно близько 700 тисяч на установку даху. У місцевому бюджеті таких коштів нема. Звернення до обласних структур, поки що результатів не дали.

Побували керівники на місці встановленого дитячого ігрового майданчика та будівництва міні-футбольного стадіону із штучним покриттям. Обговорили плани та заходи по реалізації проекту, який направлено до обладміністрації для включення на фінансування через Фонд регіонального розвитку. Але знову ж умова – співфінансування.

У другій половині дня керівники району взяли участь у селекторній нараді, яку проводив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. На нараді піднімались питання початку нового навчального року в освітніх закладах області, організації підвозу школярів, будівництва сільських амбулаторій та інші життєво важливі питання.

Одним із питань, на яке очільник області особливо акцентував, це хід виконання доручень, які були дані під час відвідин Високопільщини по ремонту дороги Т – 22-07 Високопілля – Великоолександрівка – Берислав.

За результатами наради були дані відповідні доручення.

Корисні посилання