Очільники Каховського району проінспектували роботу пункту вакцинації проти COVID-19 у Верхньорогачицькій громаді

13.08.2021 08:16:22
Очільники Каховського району проінспектували роботу пункту вакцинації проти COVID-19 у Верхньорогачицькій громаді

11 серпня поточного року у Верхньорогачицькій селищній раді з робочим візитом перебували голова Каховської райдержадміністрації Наталя Стаднік та голова райради Валерій Брусенський. Разом із селищним головою Світланою Коротун посадовці відвідали пункт вакцинації проти COVID-19, що розміщений у Верхньорогачицькому центрі первинної медико-санітарної допомоги в смт Верхній Рогачик.

У ході огляду керівники поспілкувалися з медиками, які проводять щеплення та ознайомилися з ходом організації вакцинації в громаді.

Як відмітили лікарі, станом на сьогоднішній день у громаді використано 1311 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), Moderna, Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Повну імунізацію пройшли 579 осіб. Також для охоплення більшої кількості охочих вакцинуватись та враховуючи віддаленість населених пунктів громади від її центру створена та працює мобільна бригада, яка проводить щеплення на базах сільських ФАПів та амбулаторій.

Серед іншого очільники району також оглянули хід ремонту в майбутньому приймальному відділенні Верхньорогачицкої лікарні, що за проєктом громади має стати не лише сучасним, а й універсальним та потужним, адже зможе обслуговувати своїх пацієнтів у гострих чи критичних станах.

Корисні посилання