Окреслено пріоритетні питання роботи апарату облдержадміністрації на поточний тиждень

14.11.2016 14:46:34
Окреслено пріоритетні питання роботи апарату облдержадміністрації на поточний тиждень

14 листопада проведено нараду з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації. На початку наради В.Клюцевський подякував організаційному відділу за належну підготовку та проведення робочої поїздки Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана до Херсонської області, а також управлінню з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян за оперативне надання необхідних матеріалів та внесення коректив.

На поточному тижні заплановано підготовку до засідання колегії обласної державної адміністрації, наради з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Планування є однією із найважливіших функцій управління, тому одним із основних завдань також визначено розроблення проекту перспективного плану роботи обласної державної адміністрації на 2017 рік з урахуванням заходів, які проводитимуться структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, з включенням до пропозицій найбільш важливих заходів, пов’язаних з проблемами, що мають негативні тенденції і потребують термінового розв’язання.

Доручено також організувати проведення особистого прийому громадян головою обласної державної адміністрації, що заплановано на 15 листопада п.р.

Також одним із основних завдань визначено розробку проекту плану заходів щодо усунення недоліків, що були виявлені за результатами комплексного вивчення діяльності Херсонської обласної державної адміністрації у квітні 2016 року відповідно до Розпорядження Президента України від 21 березня 2016 року № 59/2016-рп.

З урахуванням всіх запланованих заходів керівником апарату обласної державної адміністрації дано ряд доручень, які потребують негайного вирішення.

Корисні посилання