Онлайн - брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області 20.10.2020

20.10.2020 14:30:33
Онлайн - брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області 20.10.2020

 

За останню добу зафіксовано 59  нових лабораторно підтверджених випадків на коронавірус, з яких 3 дитини та 4 медичних працівника. Також маємо 49 одужань та нажаль 3 летальних випадки.

Тож за загальною статистикою в області за весь час пандемії зафіксовано 2629 випадків захворювання на коронавірус. З яких:

 1167 людей побороли недуг;

 56 людей  померли;

 1406 людей інфікованих COVID-19, з них:

151 особа - середнього ступеня важкості

34 особи отримують кисень

7 осіб підключено до апарату штучної вентиляції легень.

Медичні заклади області повністю забезпечені тест-системами для проведення ПЛР тестувань. Це  14 664 тест-систем. Відсоток зайнятих ліжок хворими на коронавірус   становить 40,88%.

 

ОСВІТА

  • 17 загальноосвітніх закладів освіти частково переведено на дистанційну роботу, 1642 особи знаходяться   на самоізоляції;
  •  З 15 жовтня  всі професійно-технічні заклади перейшли на дистанційну форму навчання  згідно листа Міністерства освіти та науки України.
  • На дистанційну роботу частково переведено 5 закладів дошкільної освіти.  Всього на самоізоляції 77 осіб.

Звертаємось до жителів Херсонщини!

Кожного дня фіксують близько сотні нових випадків,  а по Україні  - більше  5 тисяч.  Щоденне зростання захворюваності — не жарти.

На сьогодні в області для надання медичної допомоги хворим затверджено 10 лікарень першої хвилі, в яких розгорнуто 499 ліжок та 6 лікарень другої хвилі – 295 ліжок .

Кожному важливо зрозуміти, що потужність будь-якої медичної системи має свої межі. Тож головним принципом боротьби з COVID-19 все ще залишається суворе дотримання УСІХ рекомендацій МОЗ.

Прошу всіх, а особливо тих, хто знаходиться у зоні ризику, - це люди похилого віку, люди з супутніми захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень), відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

 Корисні посилання