Оптимізація управлінських взаємовідносин – запорука реформ в публічних органах влади

03.10.2016 21:49:41
Оптимізація управлінських взаємовідносин – запорука реформ в публічних органах влади

Сьогодні 03 жовтня 2016 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств проведено навчання учасників тематичного короткострокового семінару за темою: «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади» з підвищення кваліфікації державних службовців. Відкривав захід керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Клюцевський В.І.

Навчання проводили працівники управління підвищення кваліфікації кадрів та викладачі Одеського регіонального інститут державного управління НАДУ при Президентові України на виконання плану-графіка навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на 2016 рік, погодженого Міністром Кабінету Міністрів України.

Актуальність тематики та насичена програма семінару: лекція, круглі столи, практичне заняття – викликали зацікавленість та велику кількість бажаючих взяти участь у навчанні. Групу слухачів сформовано з керівників та спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату.

За результатами навчання учасникам видадуть сертифікати про підвищення кваліфікації державного зразка.

Корисні посилання