Відбудеться прийом документів до Одеського регіонального інституту державного управління

18.03.2016 09:19:35

З 1 квітня по 10 червня 2016 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує прийом документів від службовців органів публічної влади для вступу на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» за державним замовленням та за договором.

Для держслужбовців доступні денна, вечірня, заочна та заочно-дистанційна форми навчання.

Також 2 квітня в Одеській регіональній академії державного управління оголошено День відкритих дверей, де об 11.00 буде проведено пробний вступний іспит – комп’ютерне тестування.

Детальну інформацію можна отримати на сайті WWW.ORIDU.ODESSA.UA або за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22. Також звертатися за телефонами: (048) 705-97-12, 705-97-11, (063) 122 999 7 чи адресою електронної пошти: [email protected].

Довідка.

На навчання на конкурсній основі приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра).

Термін навчання за денною формою становить 18 місяців, за вечірньою, заочною або заочно-дистанційною – 30 місяців.

Вступники проходять конкурсний відбір за результатами вступних іспитів: комп’ютерного тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань, співбесіди із сучасних проблем державного управління та комп’ютерного тестування з іноземної мови для вступників на денну форму навчання.

Для вступу в Одеський регіональний інститут державного управління необхідно подати пакет таких документів:

 1. Заяву, в якій вказують обрану спеціальність та спеціалізацію.
 2. Особову картку (для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування) або особовий листок з обліку кадрів (для інших категорій осіб).
 3. Автобіографію.
 4. Рекомендацію державного органу, (для вступників на вечірню, заочну, заочно-дистанційну форми навчання за держзамовленням) або копію договору-направлення, засвідчену у встановленому порядку (для вступників на денну форму навчання за держзамовленням).
 5. Довідку про перебуванні у кадровому резерві на посаді IV категорії (для вступників на вечірню, заочну, заочно-дистанційну форми, які перебувають на посадах VII-V категорій).
 6. Довідку про віднесення посади до відповідної категорії посад державних службовців (якщо ранг та категорія посади не вказані у трудовій книжці).
 7. Копію диплома з додатком про вищу освіту, засвідчену нотаріально.
 8. Медичну довідку за формою 0-86-о.
 9. Шість фотокарток розміром 3х4 см.
 10. Копію трудової книжки (кожна сторінка засвідчена у встановленому порядку).
 11. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 12. Копію паспорту (1-4 сторінки, сторінка зі штампом реєстрації).
 13. Два поштових конверти з марками.

Оригінал диплому з додатком, паспорт та військовий квиток вступник пред’являє особисто.Корисні посилання