Осінній призов на Херсонщині: близько 50 юнаків провели до лав ЗСУ

08.10.2019 12:59:51
Осінній призов на Херсонщині: близько 50 юнаків провели до лав ЗСУ

Ще декілька днів тому ці хлопці займались своїми справами, а сьогодні їх об‘єднує спільна та гідна справа - служіння рідній країні.

З призовного пункту Херсонського обласного військового комісаріату на строкову службу урочисто провели до лав Збройних сил України близько 50 юнаків. Службу нестимуть хлопці, як з Херсона так і районів області.

Серед останніх і двадцятип’ятирічний Юрій.

За професією він агроном. Отримав диплом магістра у державному університеті в Мелітополі та встиг попрацювати за фахом. Проте повістка до військкомату змінила плани юнака.

"Спочатку було невелике хвилювання, але потім зрозумів, що кожен чоловік повинен пройти військову службу. Адже це неоціненний досвід та гарна школа життя. Отримав повістку, прийняв рішення без зайвих вагань. Пройшов медкомісію, тепер йду служити і задоволений цим. Після служби планую працювати за фахом», - розказав хлопець.

З важливою та знаменною життєвою подією призовників привітав голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

«Служба в Збройних Силах України - це почесний обов’язок кожного чоловіка, перше найважче випробування у вашому житті на зрілість та твердість характеру», - звернувся з вітальним словом очільник області. – «Сьогодні хочемо провести вас на військову службу і я впевнений, що ви з гідністю і честю виконаєте свій військовий обов’язок». 

Юрій Гусєв подякував хлопцям за цей важливий шлях та побажав їм стійкості, мужності та здоров’я.

Також наголосив, що це справжня школа для кожного з них. Незалежно від того, яким шляхом вони підуть далі: продовжать захищати державу у Збройних силах, або повернуться до цивільного життя, все одно кожен з них – справжній захисник.

Довідково. Призовний вік в Україні у 2019 році встановлено на рівні 20-27 років. Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, які визнані придатними до стройової підготовки і не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов’язані пройти службу в рядах Збройних сил України.

Служба йде 18 місяців для тих, хто не має вищої освіти, та 12 – які мають вищу, плюс ніхто з строковиків не буде залучений до служби в ООС.

Осінній призов проходить з 1 жовтня по 31 грудня.Корисні посилання