Навчання територіальної оборони стали поштовхом для добровільного вступу до лав ЗСУ мешканців Херсонщини

28.12.2018 14:51:31
Навчання територіальної оборони стали поштовхом для добровільного вступу до лав ЗСУ мешканців Херсонщини

На цьому під час сьогоднішньої, підсумкової у 2018 році, наради з головами районних державних адміністрацій Херсонщини наголосив директор Департаменту цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Олексій Сулімов.

Він подякував усім головам РДА, об’єднаних територіальних громад та органам місцевого самоврядування за плідну співпрацю та ініціативність у ході проведення навчань територіальної оборони області у 2018 році й зазначив:

«Органами місцевої влади були забезпечені заходи з перевезення майна від довольчих органів Міністерства оборони України до місць базування підрозділів та у зворотному напрямку, перевезення військовозобов’язаних, призначених до батальйонів бригади, з місць збору до місць базування та у період проведення тактичних навчань для виконання заходів бойової підготовки, а також пидбане обладнання і витратні матеріали для створення навчально-матеріальної бази й тилового забезпечення навчань».

На навчальні збори територіальної оборони у вересні та грудні 2018 року було залучено 2062 військовозобов’язаних.

За час проведення тактичних навчань була організована одиночна підготовка особового складу бригади з основних предметів військової підготовки та навчання у складі підрозділів бригади підготовленими інструкторами Збройних Сил України, учасниками АТО (ООС) та волонтерами. Підготовка військовозобов’язаних, які входять до складу спеціальних підрозділів бригади (розвідка, зв'язок, хімпідрозділи тощо), здійснювалась на військових полігонах ЗСУ.

Належний рівень підготовки й професіоналізм і дали поштовх для мешканців Херсонщини добровільно вступати до лав Збройних Сил України.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв звернув увагу, що 26 грудня, під час проведення засідання РНБО у Києві, Президент України Петро Порошенко виокремив Херсонську область як одну з найкращих за рівнем проведення навчальних зборів територіальної оборони.

Ведучи мову про пріоритетні завдання у 2019 році, директор Департаменту цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Олексій Сулімов поінформував, що заплановане забезпечення належного проведення зборових навчань у межах Єдиного всеукраїнського стрілецького дня на добровільній та безоплатній основі. Проходитиме визначення та обладнання об’єктів, на яких на постійній основі будуть розгортатися та розміщуватися підрозділи і управління 124-ї окремої бригади територіальної оборони під час тактичних навчань. Також виконуватимуться завдання з оборони в особливий період та забезпечення фінансування заходів обласної і місцевих цільових програм оборонного спрямування для забезпечення потреб територіальної оборони.Корисні посилання