Підшефна військова частина отримає необхідну допомогу

16.02.2016 15:32:22
Підшефна військова частина отримає необхідну допомогу

Президент Петро Порошенко 11 лютого 2016 року підписав Указ «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Документом затверджується перелік з’єднань і військових частин над якими здійснюється шефство місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування. Зокрема, за Білозерською районною державною адміністрацією закріплено військову частину В4067, яка дислокується в с.Чорнобаївка.

16 лютого голова районної держаної адміністрації Віктор Романов разом з районним військовим комісаром Валерієм Шавурським відвідали підшефну військову частину та провели зустріч з командуванням з питання налагодження шефських зв’язків. Були обговорені питання надання допомоги в забезпеченні частини матеріально-технічними засобами, участі у військово-патріотичному вихованні молоді та культурно-виховній роботі з військовослужбовцями, підготовки допризовної молоді району до виконання військового обов’язку щодо захисту держави, сприяння вирішенню питань, пов’язаних із задоволенням соціальних потреб військовослужбовців тощо.

Дане питання заплановано для розгляду на черговій сесії районної ради також до співпраці планується залучення приватних та сільськогосподарських підприємств, волонтерів району.

Корисні посилання