Питання насильства - актуальна та болюча тема для суспільства

04.12.2017 08:31:32
Питання насильства - актуальна та болюча тема для суспільства

Одним з напрямків щорічної всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти гендерно обумовленого насильства є профілактика та запобігання різним формам насильства, допомога жертвам насильства, корекційна робота з агресорами, а також проведення різних заходів, направлених на обговорення даної проблематики.

Так, 01 грудня, для представництв уразливих груп населення відбулося засідання жіночого клубу на тему «Гендер та насилля».

Підчас спілкування з жінками використовувалися різні форми роботи: розповідь тренера,  групова робота – мозковий штурм, особисті виступи учасниць з тематики засідання, дискусія, перегляд відеоматеріалу, висловлювання власної думки щодо прочитаного матеріалу та знаходження спільними зусиллями виходу з кризового становища.

Питання, підняті в ході засідання жіночого клубу:

  • Всеукраїнська Акція «16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства»;
  • Стереотипи створені людьми, щодо розподілу обов'язків між представниками чоловічої та жіночої статі;
  • Перегляд та обговорення відеоматеріалу «ПРОЕКТ profigender»;
  • Обговорення статті про приниження людської гідності в середовищі старшокласників та шляхи захисту особистих прав;
  • Відповіді присутніх жінок на питання чому вони мовчки зносять знущання від чоловіків-агресорів та де вихід з складного становища. Можливість та необхідність відкриття в м. Херсоні кризового центру для постраждалих від різних видів насилля.

Після заняття жінки зрозуміли, що стереотипи треба переглядати, а може і ламати. Також, побачили які треба робити кроки, щоб не бути жертвою домашнього тирана. Присутні дізналися, що є такі організації, безпечні місця для жінок з дітьми, що можна та потрібно звертатися до поліції. Даний захід було проведено при підтримці Всеукраїнської благодійної організації «Позитивні жінки».Корисні посилання