Підписано меморандум про співпрацю із литовською групою компаній «Арві»

02.10.2013 00:18:00

За меморандумом про співробітництво, на території Херсонщини будуть впроваджуватися проекти із вирощування індиків, будівництва ветсанзаводу із переробки відходів тваринного походження

У ході VII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток» було підписано меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією, закритим акціонерним товариством «Арві» і Ко (Литовська Республіка) та товариством з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Содружество».

Метою цього меморандуму є взаємодія і координація діяльності облдержадміністрації та визначених підприємств для взаємодопомоги і здобуття позитивного результату в економічних змінах області.
Так, на території Херсонщини планується будівництво заводу комплексних мінеральних добрив; реалізація проекту із вирощування індиків і будівництво ветсанзаводу із переробки відходів тваринного походження.
Зокрема, інвестиційний проект, що стосується вирощування індиків являє собою інтегровану вертикальну структуру, що включає потужності із вирощування індиків, комбікормовий завод, цех забою і глибокої переробки м’яса птиці. 
А впровадження інвестпроекту із будівництва ветсанзаводу передбачає введення на ньому  новітніх технологій, які дозволять отримати продукти високої якості, що користуватимуться великим попитом на світовому ринку.
Довідка. На сьогоднішній день група «Арві» об’єднує 22 підприємства в Литві, Латвії, Росії, Румунії, Хорватії. Основними напрямами її діяльності є:
 бізнес добрив;
 бізнес цукру;
 індюшачий бізнес;
 переробка відходів тваринного походження.

Корисні посилання