Підписання меморандуму про співробітництво дозволить підвищити рівень зернозбиральних комбайнів

01.10.2013 18:23:00

Підписано меморандум про співробітництво у сфері впровадження інвестпроекту «Організація спільного українсько-німецького виробництва вітчизняних зернозбиральних комбайнів типу CLAAS «TUCANO-440» та «Скіф» на базі ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»


Так, метою цього Меморандуму є підтвердження Сторонами готовності співпрацювати для вирішення питань щодо можливості впровадження інвестиційного проекту. 
Це ж, у свою чергу, дозволить підвищити технічний рівень зернозбиральних комбайнів, що відповідатиме кращим світовим стандартам та передовим технологіям. Впровадження інвестиційного проекту також дасть можливість збільшити імпортозаміщення і зміцнити роль держави у вирішенні питання підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарської техніки і збереження галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування.
За інформацією Меморандуму, Херсонська обласна державна адміністрація (Сторона 1) підтверджує свою готовність сприяти в якнайшвидшому розгляді та впровадженні інвестиційного проекту.

Сторона ж 2 (ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод») має намір створити додаткові робочі місця для мешканців міста Херсона і забезпечити своєчасну виплату заробітної плати та інших соціальних виплат працівникам. Саме це підвищить  рівень доходів працівників і їх соціальну захищеність.

Корисні посилання