Понад 100 робіт херсонських митців представили на виставці

08.10.2019 17:19:36
Понад 100 робіт херсонських митців представили на виставці

До всеукраїнського Дня художника Херсонська організація Національної спілки художників України відкрила виставку в Херсоні.

У виставковому залі представлені понад сотні робіт, виконані в техніках олійного живопису, графіки та декоративного мистецтва.

Відвідувачі могли скористалися чудовою можливістю поспілкуватися з митцями та ознайомитися з їх унікальними роботами.

На виставку завітав очільник області Юрій Гусєв та привітав митців з професійним святом:

«Прославляйте нашу Херсонщину і несіть унікальну енергію півдня України, щоб люди, побачивши ваші роботи, закохувалися у Таврійський край», - наголосив Юрій Гусєв та побажав творчого натхнення, постійного професійного розвитку.

Колектив авторів робіт, представлених на виставці – це художники, які народилися в 30 – 40 роки минулого століття. Переважно це -  живописці, серед яких старійшини цеху –  Венера Такаєва, Марія Шнайдер. За ними йдуть ті, котрі теж заслуговують називатися метрами – Іван Беліч, Володимир Гончаренко, Ніна Шиян, імена яких широко відомі не тільки на Херсонщині, а й на всеукраїнській художній арені.

Серед молоді, яка достойно продовжує традиції херсонських живописців в першу чергу слід назвати Ольгу Бондаренко,  Наталію Логачову, В’ячеслава Машницького, Ксенію Стеценко, Ігоря Чебукіна, Оксану Оснач, Галину Сорохан.  Кожному притаманні свій стиль, свої художні уподобання, кожний із них не зупиняється на досягнутому, вперто  і наполегливо шукає дорогу до ще досконалішої виразності.  

Одним словом, майстри усіх видів мистецтва, представлені сьогодні на виставці, активні й талановиті.Корисні посилання