Повага воїнам-інтернаціоналістам

17.02.2016 14:32:27
Повага воїнам-інтернаціоналістам

У Каховці до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 12 та 15 лютого проведено низку заходів. 

12 лютого о 10:00 у Каховській школі мистецтв розпочалася святкова програма до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Міський голова Андрій Дяченко вручив п’яти воїнам-інтернаціоналістам ордена: “Солдатська Слава”, “Офіцерська доблесть”, “Ветеран автомобільних військ” та 16 воїнам-інтернаціоналістам медалі: “ветеран військової розвідки”, “за вірність обов’язку і присязі”, “Учасник локальних війн”. Також міський голова вручив подарунок міському товариству воїнів-інтернаціоналістів — лазерний принтер.

Ще зранку 15 лютого у Свято-Покровському кафедральному соборі пройшла панахида, а о 9:30 розпочався  мітинг-реквієм з покладанням квітів біля пам’ятника на честь воїнів-інтернаціоналістів на набережній міста. Щирі слова поваги воїнам, які виконали свій військовий обов’язок, висловили керівник міської організації воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін, перший заступник міського голови Павло Пуляєв, керівник ГО “ВГС “Кордон” Олександр Назарук. Об 11:00 у актовій залі РБК ім. Фрунзе відбувся VI фестиваль військово-патріотичної пісні “Пам’ять”. Міський голова Андрій Дяченко звернувся до присутніх зі щирими та теплими словами глибокої шани та поваги, сподіваннями до вирішення воєнного конфлікту на Сході.

Відзначили цей день і у закладах освіти та культури міста. Зустрічі з воїнами інтернаціоналістами відбувалися протягом лютого 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах. В бібліотеках навчальних закладів підготовлені тематичні літературні та книжкові виставки, експозиції на тему “Вірні воїнській присязі”.

У виступах керівництва міста й району та громадських організацій лунали слова про те, що героїчні й трагічні сторінки цих воєн ніколи не мають бути забуті, а також — надії на те, що сьогоднішній день увійде в історію й як день зупинення кровопролиття на рідній українській землі.

Корисні посилання