Повідомлення Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

27.10.2016 14:39:27

Розпочато розгляд справ за наявністю ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку ТОВ «Медіал Компані» (медичний центр «Дніпромед»)

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) за результатами дослідження ринку рекламних послуг в межах Херсонської області та здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства про захист від недобросовісної конкуренції суб’єктами господарювання встановлено, що ТОВ «Медіал Компані» (медичний центр «Дніпромед») в рекламних матеріалах закладу поширювало інформацію, яка може вводити в оману споживачів медичних послуг та стимулювати зацікавленість до медичного центру «Дніпромед».

Крім того, суб’єктом господарювання Відділенню надано запитувану в ході дослідження інформацію в неповному обсязі у встановлені головою Відділення строки, чим створено перешкоди у здійсненні дослідження.

У зв’язку з вищезазначеним, адміністративною колегією Відділення 27 жовтня цього року розпочато розгляд 2-х справ за наявністю в діях ТОВ «Медіал Компані» ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді поширення в рекламних матеріалах інформації, що вводить в оману та подання інформації в неповному обсязі у встановлені головою Відділення строки.

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ Антимонопольного комітету Україним. Херсон 73000, пр. Ушакова, 47 тел./факс: 31-60-29, 49-82-01
 e-mail: [email protected]

Корисні посилання