Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагають вирішувати проблеми прийомних родин

28.07.2015 14:14:00
Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагають вирішувати проблеми прийомних родин

В 2004 році родина Кривонос Ірини та Сергія, які мешкають в с. Новомиколаївка найпершими в районі створили прийомну сім’ю.

Таким чином було започатковано роботу по створенню та функціонуванню сімейних форм виховання дітей зі статусом в Скадовському районі.

На початку 2013 року родина, в якій виховувалося 4 прийомні дитини після довлаштування ще 3 дітей, отримала статус дитячого будинку сімейного типу. За час існування родини в ній знайшли притулок 12 дітей.

В процесі соціального супроводження сім’ї було виявлено, що будинок, де проживає родина, потребує зовнішнього утеплення. З цією проблемою працівники Центру спільно з батьками-вихователями звернулися за допомогою до народного депутата Верховної Ради України Федора Негоя. Проблема була вирішена в той же день, а саме, родина отримала всі необхідні будівельні матеріали для утеплення будинку.

Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вдячні всім благодійникам, які допомагають вирішувати проблеми прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу.

Корисні посилання