Голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян у Цюрупинському районі

30.10.2013 16:18:00

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк розглянув звернення жителів Цюрупинського району під час свого особистого прийому

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк розглянув звернення жителів Цюрупинського району під час свого особистого прийому.

Так, питання, з якими громадяни зверталися до Миколи Костяка, стосувалися відновлення водопостачання будинку, подачі теплоенергії, ремонту дорожньої мережі у місті, видавництва книжок-агрономічних досліджень.
Зокрема, із питання видавництва книг, що містять агрономічні дослідження жителя району, головою облдержадміністрації було доручено створити робочу групу, яка в подальшому розгляне матеріали, надані громадянином, і вирішить питання їх видання у якості книг  з питань захисту рослин та бджільництва.
Крім цього, Микола Костяк провів нараду із головами селищних та сільських рад, на якій акцентував увагу на тому, що область продовжує готуватися до відзначення свого 70-річчя у березні 2014 року.
«Ми з вами повинні розуміти важливість цієї дати, і сприяти тому, аби жителі Херсонщини єдналися та відчували себе громадою», – наголосив очільник області. 

Корисні посилання