При Херсонській ОДА запрацювала Обласна рада ветеранів

14.09.2020 13:42:24
При Херсонській ОДА запрацювала Обласна рада ветеранів

Поглибленням взаємодії органів влади з ветеранами на Херсонщині від сьогодні опікуватиметься Обласна рада ветеранів – учасників бойових дій та сімей загиблих (померлих) захисників України при Херсонській облдержадміністрації, створена з ініціативи очільника області Юрія Гусєва.

Яким чином буде організована робота ради та хто представлятиме інтереси ветеранів на регіональному та всеукраїнському рівнях, обговорили під час першого засідання ради.


Свої очікування від роботи даного консультативно-дорадчого органу висловив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв:

«Дякую усім, хто відгукнувся на мою пропозицію і долучився до ради ветеранів. Я очікую, що рада допоможе нам реалізовувати ті проєкти і програми, які потрібні для підтримки ветеранів. Щоб Херсонська область стала кращою в питаннях співпраці з ветеранами та учасниками бойових дій».

Ознайомившись з положенням про Обласну раду ветеранів, присутні обрали голову ради. Ним став Руслан Рябий, голова правління громадської спілки «Херсонська обласна асоціація об'єднань ветеранів учасників бойових дій на Сході України».  Він також представлятиме Херсонщину у складі Ради ветеранів України.Корисні посилання