Пріоритетним питанням залишається відновлення українського телерадіомовлення на території Херсонщини - Путілов

30.11.2015 14:34:23
Пріоритетним питанням залишається відновлення українського телерадіомовлення на території Херсонщини - Путілов

Сьогодні, 30 листопада відбулася зустріч очільника області Андрія Путілова з Сергієм Костинським, членом Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, експертом з питань інформаційної політики.

Під час зустрічі було обговорено питання про ситуацію в інформаційному просторі Херсонської області.
Голова облдержадміністрації Андрій Путілов відзначив, що з  початку його роботи на посаді голови ОДА, питання інформаційної безпеки в умовах нав’язаної нам інформаційної війни знаходиться серед важливих, –  «Пріоритетним питанням залишається відновлення українського телерадіомовлення на території Херсонщини».
Через неможливість транслювати українські канали телерадіомовлення за допомогою вишки, яка знаходиться в Червоноперекопську в анексованому Криму транслюються телеканали, які були заборонені указом Президента України у зв’язку з їх невідповідністю з українським законодавством, а також міжнародним нормами і положенням. Саме тому питання поширення якісного українського телерадіомовлення залишається пріоритетним.
У ході зустрічі Сергій Костинський зазначив, –  «Наше завдання не тільки відновити втрачені сигнали телерадіомовлення на Херсонщині, а й впровадити нові сучасні технології, так як якісний контент українського мовлення також одне з пріоритетних завдань». Також він запевнив, що він, як представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення буде сприяти вирішенню питання щодо відновлення  українського мовлення.

Корисні посилання