Привітали «Матір – героїню»

27.01.2017 09:04:22

24 січня голова районної державної адміністрації Павло Павлов вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня» жительці с. Сірогози Олені Іванівні Білецькій, матері шістьох дітей. Указом Президента України Петра Порошенка №548/2016 від 8 грудня 2016 року за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного розвитку їй присвоєно це почесне звання.

Керівник району особисто привітав жінку з важливою в її житті подією, адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вона вкладає у своїх дітей. Він висловив матері-героїні щирі слова з побажаннями міцного здоров’я, злагоди, благополуччя та родинного тепла, вручив державну відзнаку і букет троянд.

Привітали землячку з цією урочистою подією Сірогозький сільський голова Ігор Логвінов та депутат районної ради, директор Сірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лариса Сахно.

Ігор Іванович подякував Олені Іванівні за її справжній подвиг матері, яка присвятила своє життя дітям, і виховує їх добрими громадянами та гідними людьми та від імені виконкому і депутатського корпусу сільської ради вручив квіти та подарунок.

Від імені педагогічного колективу та від себе особисто теплі слова на адресу родини Білецьких сказала і Лариса Іванівна. Вона зазначила, що Олена Іванівна – зразкова мама, яка приділяє належну увагу вихованню і навчанню своїх діточок. Всі вони беруть активну участь у громадському житті школи, відповідально ставляться до покладених на них обов’язків.

Директор школи вручила солодощі чотирьом меншеньким школярам з родини Білецьких, які завітали на урочистості до сільської ради разом з матусею.

Привітали Олену Іванівну Білецьку і працівники Сірогозької сільської ради, які подякували матері-героїні за вагомий особистий внесок у збереження сімейних цінностей, за материнські тепло та самовідданість і побажали хороших світлих днів у житті, довголіття, сімейного благополуччя та Божої благодаті.

Корисні посилання