Про безоплатне програмне забезпечення для центрів надання адміністративних послуг

15.06.2018 07:51:30

Виконавчим комітетом Кременчуцької міської  ради Полтавської області розроблено та розповсюджується безоплатне програмне забезпечення  «е-ЦНАП Fгее» для оптимізації  роботи  центрів надання адміністративних  послуг.  На підставі: меморандумів про співпрацю щодо інформаційної   взаємодії «е-ЦНАП Fгее» функціонує в 69 центрах надання адміністративних послуг.

Комп'ютерна  програма  розроблена на основі електронної  системи ЦНАП міста Кременчук, яка функціонує на хмарній платформі з клієнт-серверною архітектурою, визнана однією з кращих в Україні у 2017 році за підсумками оцінювання експертами проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

Головне призначення «е-ЦНАП Fгее» - ведення реєстру адміністративних та дозвільних послуг, автоматизоване формування бланків та супровідної документації для друку. Використання програми дозволяє скоротити час на обслуговування  громадян в 5 разів (5-7 хвилин).

Програма вводиться в експлуатацію за 30 хвилин та надається у користування на безоплатній основі.

На виконання вимог постанови  Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 606 «Деякі питання електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів» програмне забезпечення розроблене з урахуванням інтеграції напрацьованої бази даних до державних інформаційних ресурсів.

Наразі вже викладена оновлена версія програми без обмеження кількості робочих місць.

Завантажити «е -ЦНАП  Fгее» та ознайомитися з основними функціями можете на сторінці http://cnapfree.kremen.org.ua/.

Додаток 

Корисні посилання