Про проведення державної атестації (переатестації) та присвоєння відповідного статусу суб’єктів племінної справи у тваринництві

18.01.2018 06:00:05
Про проведення державної атестації (переатестації) та присвоєння відповідного статусу суб’єктів племінної справи у тваринництві

Аграрні підприємства, які розводять та утримують поголів’я чистопорідних сільськогосподарських тварин мають можливість отримати відповідний племінний статус, що дасть змогу надавати послуги з племінної справи у тваринництві, займатись виробництвом та торгівлею племінних (генетичних) ресурсів та мати безоплатний доступ до Держплемреєстру України.

Для отримання статусу, відповідно до вимог наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02 жовтня 2015 року №378 «Про проведення державної атестації (переатестації) та присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві»,  сільськогосподарські підприємства повинні звернутися до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 47, кабінет №208 з заявою та відповідними документами до 15 квітня, 15 липня та 15 жовтня на розгляд регіональної експертної комісії.

Аграрні підприємства, суб’єкти племінної справи у тваринництві, з метою проведення переатестації подають необхідні документи на розгляд експертної комісії до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За додатковою інформацією звертайтеся до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за телефоном (0552)42-27-65 або електронною поштою [email protected].

 

Корисні посилання