Простим героям - честь і слава

16.02.2017 15:01:50
Простим героям - честь і слава

З нагоди вшанування Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану в смт Високопілля 15 лютого 2017 року відбулися урочисті збори за участю керівництва району, воїнів -інтернаціоналістів та дружин померлих.

З привітанням до воїнів-інтернаціоналістів звернулися голова районної державної адміністрації Сергій Старух та голова районної ради Сергій Овчарук.

У своєму виступі Сергій Старух подякував присутнім, які з честю виконали свій інтернаціональний обов’язок та зазначив, що в  Україні високо цінують мужність, бойові і трудові досягнення учасників бойових дій на території інших держав, життєвий досвід і професіоналізм, які стають прикладом для нових поколінь захисників Вітчизни.

Учасники заходи поклали квіти до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та вшанували пам’ять померлих та загиблих хвилиною мовчання.

Продовжили зустріч воїни-інтернаціоналісти, спілкуванням у кімнаті бойової слави комунального закладу “Високопільський районний краєзнавчий музей”.

Корисні посилання