Проведення конкурсу на право оренди державного майна

10.08.2016 15:38:47
Проведення конкурсу на право оренди державного майна

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі оголошено конкурс на право оренди державного майна – гаражу площею 305,6 кв.м, що знаходиться на балансі ДП «Великокопанівське лісомисливське господарство» за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, с. Великі Копані, вул. Леніна, 3а.

Інформація про проведення конкурсу опублікована в газеті «Відомості приватизації» від 01.08.2016 року № 61 (977).

Конкурс відбудеться 22 серпня 2016 року о 14 годині 00 хвилин, в Регіональному відділенні за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47. Кінцевий термін прийняття конкурсних пропозицій за 3 робочих дні до проведення конкурсу (до 16.08.2016 року).

Конкурс проводиться з використання відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати за базовий місяць розрахунку при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Стартова орендна плата визначається згідно з Методикою розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року № 786.

Для участі у конкурсі претендент подає на розгляд конкурсної комісії матеріали відповідно до п. 7 Порядку  проведення конкурсу на право оренди державного майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 31.08.2011 року № 906, а саме:

– заяву про участь у конкурсі; проект договору оренди з пропозицією щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу; інформацію про засоби зв’язку з претендентом; відомості про претендента.

Конкурсні документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються до Регіонального відділення, у конвертах з написом «На конкурс» з відбитком печатки претендента з супровідним листом.

Конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати за перший/базовий місяць оренди надаються уповноваженою особою учасника конкурсу в запечатаному непрозорому конверті для реєстрації, яка проводиться в день проведення конкурсу у Регіональному відділенні – з 13 годин 30 хвилин до
13 годин 50 хвилин.

Документи приймаються за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47. Додаткову інформацію можна отримати за тел. (0552) 26-22-18.

Корисні посилання