Проведено оперативну нараду

12.12.2016 16:55:26
Проведено оперативну нараду

Сьогодні, 12 грудня, проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації. На нараді обговорено нагальні питання, що мають бути вирішені. Зокрема, щодо забезпечення проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах, організації засідання колегії обласної державної адміністрації, нагородження військовослужбовців відповідно до Указу Президента України №538/2016 «Про відзначення державними нагородами».

Також начальником відділу управління персоналом Сторчак О.А. було зауважено, що відповідно до Рішення НАЗК від 06.09.2016 року №19 “Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій” перевірка даних фактів покладається на уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції органу, в якому працює (працював) суб’єкт декларування. Це рішення забезпечить уніфіковану процедуру перевірки факту подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За результатами наради керівником апарату обласної державної адміністрації дані доручення та ряд завдань для невідкладного вирішення.

Корисні посилання