Проведено виїзну інспекцію прикордонної території району

19.08.2016 13:37:01
Проведено виїзну інспекцію прикордонної території району

16 серпня 2016 року голова Каланчацької районної державної адміністрації Ганна Загорулько та перший заступник голови Каланчацької районної державної адміністрації Олег Онуце, разом із представниками прикордонної служби, провели виїзну інспекцію прикордонної території району. Зокрема, було здійснено обстеження прилеглих до КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка» територій на предмет дотримання санітарних норм їх утримання. Крім того, керівництво районної державної адміністрації здійснило візит до одного з підрозділів збройних сил, який дислокується на території району.

Під час інспекції було вказано на незначні недоліки, усунення яких не потребує багато часу. В цілому, санітарний та естетичний стан вищезазначених контрольно-пропускних пунктів задовільні. Здійснено покіс трави на узбіччях автотрас та територіях сервісних зон, прибрано та вивезено сміття, встановлено урни, визначено осіб, відповідальних за прибирання.

Під час візиту до військових було обговорено питання щодо умов перебування військових та визначено потреби для забезпечення їх подальшого нормального існування.

Корисні посилання