Проведено зустріч з ветеранами війни та праці

30.09.2016 11:28:51
Проведено зустріч з ветеранами війни та праці

З метою координації діяльності місцевих органів виконавчої влади та громадських організацій у сфері соціального-медичного захисту людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни і праці та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 29 вересня 2016 року відбулася зустріч директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації з представниками обласних громадських організацій ветеранів з питань поліпшення соціального захисту, підвищення рівня медичного обслуговування, матеріальної підтримки людей похилого віку і ветеранів, за участю представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Під час заходу розглянуто наступні питання:

  1. Про здійснення заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту, вшанування та матеріальну підтримку людей похилого віку і ветеранів.
  2. Забезпечення ветеранів кваліфікованою медичною допомогою.
  3. Про дотримання норм чинного законодавства щодо пенсійного забезпечення людей похилого віку та ветеранів.
  4. Забезпечення перевезення пенсіонерів та інвалідів.

За результатами заходу вирішили, що сьогодні в області проводиться цілеспрямована робота щодо поліпшення соціально-медичного захисту ветеранів війни та праці, пенсійного забезпечення, фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів.

У свою чергу, представниками громадських організацій були надані пропозиції щодо поліпшення соціально-медичного захисту ветеранів та інвалідів області, забезпечення пільгових перевезень окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування, можливості отримання конкурентоспроможних та якісних транспортних послуг в громадському автомобільному та залізничному транспорті регіону.

 

Корисні посилання