Проводи юнаків на службу до лав Збройних Сил України

06.10.2017 12:42:54
Проводи юнаків на службу до лав Збройних Сил України

Сьогодні, 6 жовтня, у Новій Каховці  проводжали юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України. Захід під назвою «Захисник своєї землі – солдат України» зібрав у Парку Слави новокаховчан - керівництво органів місцевого самоврядування, духовенство, молодь, представників установ, громадських організацій.

Успішної служби, міцного здоров’я, Божого благословення побажали міський голова Володимир Коваленко, керівник Громадської організації «Учасники АТО «БІЛА СТРІЛА» Дмитро Марков, полковник в відставці, учасник бойових дій в роки Другої світової війни, учасник звільнення України Степан Міненко, секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай.

Міський голова звернувся до призовників зі словами: «Служити в лавах Збройних Сил своєї Батьківщини – справа почесна, відповідальна та нелегка. Коли ми започатковували 11 років цю традицію – загальноміські проводи, навіть не думали, що вона набуде такого особливого значення, як сьогодні. Адже останні три буремні роки в Україні дали змогу усім нам переосмислити та гідно оцінити нелегку справу наших захисників,. Ознакою справжнього чоловіка були і залишаються його усвідомлене ставлення і дії по відношенню до рідної країни, міста. Ми зичимо вам успішно пройти цей життєвий етап та повернутись до рідного міста змужнілими, освіченими, сильнішими. Чекаємо на вас! І не забувайте телефонувати батькам!».

Після того, як заступник військового комісара Новокаховського військового комісаріату капітан Іван Дєдусь зачитав наказ комісара «Про призов громадян на строкову військову службу» (№43 від 28 серпня 2017 р.), майбутнім захисникам вручили пам’ятні подарунки  від міського голови та Благодійного фонду «Нова Каховка», а секретар Новокаховської єпархії подарував кожному Новий Завіт та ікону з молитвою захисника Вітчизни про мир в Україні.

Корисні посилання