Річниця визволення Голої Пристані та України від фашистських загарбників

06.11.2018 14:13:12
Річниця визволення Голої Пристані та України від фашистських загарбників

Сьогодні, 02 листопада, на Алеї Слави відбулись урочистості з нагоди Дня визволення Голої Пристані та України від фашистських загарбників.

Зі словами пам'яті та вдячності до визволителів, ветеранів та загиблих виступили перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Віктор Богачук, заступник голови районної ради Іван Басараб, перший заступник голови Голопристанської міської ради Віталій Гей, голова Голопристанської міської первинної організації ветеранів війни та праці України Катерина Колпакова, благочинний-митрофорний протоієрей Голопристанського району, настоятель Свято-Духівського та Свято-Володимирівського храмів Володимир Буднік.

У своїй промові Віктор Богачук зазначив, що людство заплатило велику й дорогу ціну за жаданий мир. Боротьба з фашизмом згуртувала усі сили людства, в цій боротьбі проявилися найкращі моральні якості людей: героїзм, патріотизм, мужність, а перш за все – це любов до ближнього. Пам’ять про визволителів - це пам’ять наших сердець, яка переходить від покоління до покоління і ніколи не згасне. В наше сьогодення, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки, наші воїни знову із зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 11 жовтня 2018 року № 316/2018 медаллю «Захисник Вітчизни» нагороджено Олексія Миколайовича Сіленка.Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук урочисто вручив нагороду та подякував за наш спокій, за захист східних кордонів України.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих визволителів нашої славної Голопристанщини та України, вклонились воїнам-визволителям та усім, хто зробив свій внесок у звільнення української землі від фашистських загарбників.

По завершенню заходу громадськість разом з представниками влади вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів до Обеліску Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Корисні посилання