Річницю Хрещення Русі-України відмітять автопробігом
23.07.2018 07:48:0424 липня з нагоди відзначення 1030-ї річниці хрещення Київської Русі-України відбудеться автопробіг.
Маршрут: Херсон – Олешки – Гола Пристань – Нова Каховка – Каховка – Новотроїцьке – Генічеськ.
Загальна протяжність маршруту складає 488 км.
Стартуватиме автопробіг 24 липня о 07.00 з площі Свободи м. Херсона.
Запрошуємо до участі всіх бажаючих.
Маршрут:
1. Херсон - Олешки
Збір учасників автопробігу - 7.00 - 7.30
Відправлення з площі Свободи (Херсон) - 7.30
Прибуття до вул. Гвардійська, 24 (Олешки) - 8.00
Графік руху: площа Свободи (Херсон) - просп. Ушакова (Херсон) - вул. Перекопська (Херсон) - шосе В’ячеслава Чорновола (Херсон) - вул. Херсонська (Херсон) - М17(Е97) - вул. Куліша (Олешки) - вул. Гвардійська, 24 (Олешки).
2. Олешки — Гола Пристань:
Відправлення з вул. Гвардійська, 24 (Олешки) - 8.20
Прибуття до вул. 1 Травня, 11 (Гола Пристань) - 9.00
Графік руху: вул. Гвардійська, 24 (Олешки) - вул. Олекси Гірника (Олешки) - Р57 - вул. Двохсотріччя Голої Пристані (Гола Пристань) - вул. Санаторна (Гола Пристань) - вул. 1 Травня, 11 (Гола Пристань).
3. Гола Пристань - Нова Каховка:
Відправлення з вул. 1 Травня, 11 (Гола Пристань) - 9.20
Прибуття до кінотеатру Юність (Нова Каховка) - 11.00
Графік руху: вул. 1 Травня, 11 (Гола Пристань) - вул. Санаторна (Гола Пристань) - вул. Двохсотріччя Голої Пристані (Гола Пристань) - Р57 - Е97 - Т2206 - Т2210 (Т2202) - Р47 - вул. Електромашинобудівників (Нова Каховка) - вул. Першотравнева, кінотеатр Юність (Нова Каховка).
4. Нова Каховка - Каховка:
Відправлення з вул. Першотравнева, кінотеатр Юність (Нова Каховка) -11.20
Прибуття до вул. Богдана Ружинського (Каховка) - 12.00
Графік руху: вул. Першотравнева кінотеатр Юність (Нова Каховка) - вул. Першотравнева, стадіон «Енергія» (Нова Каховка) - просп. Дніпровський (Нова Каховка) - Р47 - вул. Незалежності (Р47) (Таврійськ) - Р47 - Т2214 - вул. Панкеєвська (Т2214) (Каховка) до пам’ятнику Богдану Ружинському (Каховка).
5. Каховка - Новотроїцьк:
Відправлення від пам’ятника Богдану Ружинському (Каховка) - 12.20 - Прибуття до вул. Соборна, 73 (Новотроїцьк) - 14.00
Графік руху: від пам’ятника Богдану Ружинському по вул. Панкеєвська (Т2214) (Каховка) - вул. Мелітопольська (Т2214) (Каховка) - Р47 - вул. Шевченка (Новотроїцьк) - вул. Каштанова (Радянська) (Новотроїцьк) - вул. Безроднього - вул. Соборна, 73 (Новотроїцьк).
6. Новотроїцьк - Генічеськ:
Відправлення з вул. Соборна, 73 (Новотроїцьк) - 14.20
Прибуття до вул. Верхня Слобідка (кафе Корсар) (Генічеськ) - 15.30
Графік руху: вул. Соборна, 73 (Новотроїцьк) - вул. Гагаріна -
вул. Безроднього - вул. Каштанова (Радянська) - вул. Соборної - Р47 — Е105 — Р47 - вул. Свободи (Т2209) (Генічеськ) - вул. Верхня Слобідка (кафе Корсар) (Генічеськ).
7. Генічеськ - Херсон;
Відправлення з вул. Верхня Слобідка (кафе "Корсар") (Генічеськ) - 16.00
Прибуття до площа Свободи (Херсон) - 19.00
Графік руху: вул. Верхня Слобідка (кафе "Корсар") (Генічеськ) - Р47 - Т2206 - Е97 - вул. Херсонська (Херсон) - шосе В’ячеслава Чорновола (Херсон) - вул. Перекопська (Херсон) - просп. Ушакова (Херсон) - площа Свободи (Херсон).