Рішення про призначення житлових субсидій на порядку денному комісії

12.12.2019 07:51:53
Рішення про призначення житлових  субсидій на порядку денному комісії

11 грудня 2019 року під керівництвом заступника голови Новотроїцької районної державної адміністрації Анжеліки Балан відбулось засідання комісії по розгляду звернень громадян з питань надання населенню субсидій, у якому взяли участь представники районних служб та організацій.

На засіданні комісії розглянуто 58 заяв громадян з питань надання житлової субсидії та 3 заяви з надання державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім'ям.

За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності з чинним законодавством прийняті рішення: 54 громадянам надано субсидію на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу та задоволено всі заяви з надання державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім'ям.

Питання щодо надання допомог розглядаються членами комісії колегіально на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім'ях заявників. Рішення комісії є обов’язковим для врахування при призначенні соціальної допомоги та субсидії у виняткових випадках, передбачених діючим законодавством, і є підставою для призначення зазначених допомог.

Корисні посилання