Працівники Князегригорівської сільської ради створюють меморіал пам’яті «Подвиг земляків»

27.02.2014 16:13:00

З метою посилення патріотичної роботи серед населення і особливо серед підростаючого покоління та повнішого висвітлення народного подвигу в роки Великої Вітчизняної війни, виконком Князегригорівської сільської ради Великолепетиського району створює меморіал пам’яті «Подвиг земляків»

З метою посилення патріотичної роботи серед населення і особливо серед підростаючого покоління та повнішого висвітлення народного подвигу в роки Великої Вітчизняної війни, виконком Князегригорівської сільської ради Великолепетиського району створює меморіал пам’яті «Подвиг земляків». Це завдання покладено на робочу групу на чолі з сільським головою. 
Вже розпочато роботу по опрацюванню архівних документів, зокрема, нагороджувальних листів та описів подвигів князегригорівських фронтовиків. До складу робочої групи входять працівники апарату сільської ради, сільського будинку культури та бібліотеки, місцевої загальноосвітньої школи І-Ш ступенів, краєзнавчого музею імені В.А.Якубова. Завершити роботу по створенню меморіалу планується до 70-річчя перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Матеріали меморіалу будуть передані краєзнавчому музею, в місцеву ЗОШ І-ІІІ ступенів та рідним загиблих.

Корисні посилання