Рада планує розглянути аграрні законопроекти

03.02.2021 09:05:48
Рада планує розглянути аграрні законопроекти

    Сьогодні, 2 лютого 2021 року, відкрилася п’ята сесі Верховної Ради України дев'ятого скликання. На першому пленарному засіданні, згідно з порядком денним, планується затвердити порядок денний п'ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, а також План законопроектної роботи Верховної Ради України на 2021 рік.

    Про це повідомляє сайт парламенту.

    Повідомляється, що повторно у першому читанні пропонується розглянути доопрацьовані законопроекти «Про внесеннязмін до Закону України «Про аграрні розписки» та деяких інших законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок» №2805-д.

    Заплановано розгляд проекту закону №3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин», ухвалення якого спрямоване на зменшення кількості дозвільних документів у галузі ветмедицини, покращення умов ведення бізнесу в галузі тваринництва, торгівлі тощо.

    Серед законопроектів запланованих до розгляду у другому читанні:

    «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості), №0850;

    «Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України», №3987.

Корисні посилання