Розвиток ринку туристичних послуг на Херсонщині обговорили під час конференції

06.06.2019 13:28:29
Розвиток ринку туристичних послуг на Херсонщині обговорили під час конференції

Конференція «Розвиток ринку туристичних послуг» вперше в Україні і саме на Херсонщині відбулася сьогодні, 06 червня, за участі представників обласної державної адміністрації та за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Учасники, серед яких власники та менеджери туристичних агенств, готелів, пансіонатів, кемпінгів, баз відпочинку, санаторіїв, садиб «зеленого туризму», арт-ресторанів та кафе, парків розваг, комплексів атракціонів, а також керівники профільних департаментів, ГО, ОТГ мали змогу ознайомитися з доступними фінансовими та нефінансовими інструментами розвитку туристичного бізнесу, зі створенням конкурентних туристичних продуктів, обговорити питання стратегічного розвитку туристичного ринку та визначити оптимальні моделі для співпраці, що загалом сприятиме розвитку туристичної індустрії.

Зокрема учасники заходу визначали концептуальні дії для популяризації туристичних, курортних, рекреаційних, культурних можливостей регіону з метою залучення до Херсонської області туристів і відпочиваючих не тільки з України, але і з Європи. Також під час наради було обгорено оптимальні інструменти розвитку ринку, підвищення ефективності та якості надання туристичних послуг. Під час нетворкінг сесії присутні встановили контакти з більш як півсотнею учасників туристичного ринку: провідними експертами, практиками та представниками влади.

Програма конференції включала пленарні засідання, на яких було представлено доповіді, що стосувалися питань сучасного стану та перспектив розвитку туризму на Херсонщині, підтримки туристичної галузі з боку ЄБРР, інструментів підвищення якості послуг, сучасних технологій в просуванні туристичного бізнесу, розвитку успішного туристичного бізнесу тощо.

Учасники конференції обговорили туристичні ресурси Херсонщини, зокрема, природно-рекреаційні, історико-культурні, соціально-економічні; збереження екологічної рівноваги в регіоні; перспективи розвитку культурно-пізнавального, сільського, мисливського, відпочинкового та інших видів туризму.

Заслухавши та обговоривши доповіді, присутні на заході визнали пріоритетність економічного розвитку на Херсонщині в контексті розвитку туризму з його унікальними можливостями матеріального і духовного збагачення населення, а також важливість популяризації туристичних та рекреаційних можливостей регіону з метою зростання інвестиційної привабливості територій.

Організатор конференції – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business та Херсонської обласної державної адміністрації.Корисні посилання