Рух до ЄС. Адаптація українського аграрного сектору до вимог ЄС

27.11.2018 07:42:04
Рух до ЄС. Адаптація українського аграрного сектору до вимог ЄС

В рамках програми адаптації українського агробізнесу до вимог Європейського союзу, Громадська організація «АГРОМЕГАПОЛІС» здійснює проект «Адвокаційна кампанія для фермерів та особистих селянських господарств із забезпечення безпечності і якості продукції відповідно до вимог Угоди про асоціацію», який впроваджує за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

26 листопада 2018 року громадська організація «АГРОМЕГАПОЛІС» провела безкоштовну лекцію на тему роботи на ринках ЄС. Лекція включала такі теми: вимоги до продукції у ЄС, сертифікація продукції,сертифікація ґрунтів, інтелектуальне право. Семінар мав на меті надання практичної інформації про вимоги, які
висуваються до вітчизняних агровиробників після підписання Угоди про асоціацію «Україна - ЄС» і торкаються не лише питання експорту продукції, але й її постачання на внутрішній ринок.

ГО «АГРОМЕГАПОЛІС» також допомагають в знаходженні потенційних споживачів і партнерів за кордоном. Вирішують питання з організації процесів, пов’язаних з експортом продукції (митниця, транспортування, документальний супровід).

Здійснюють правову та експертну підтримку аграрного бізнесу в Україні. Організовують допомогу в проведенні сертифікації аграрної продукції згідно з вимогами ЄС. Безпечність і якість аграрної продукції. Юридичні особливості ведення бізнесу за кордоном:

- юридична підтримка і консультації;

- юридичний аналіз ситуацій;

- підготовка договорів, контрактів, згідно з міжнародними вимогами.

Корисні посилання