Рятувальники смт Нижні Сірогози дбають про пожежну безпеку напередодні Дня Святої Трійці

13.06.2016 13:32:21
Рятувальники смт Нижні Сірогози дбають про пожежну безпеку напередодні Дня Святої Трійці

Під час святкування Дня Святої Трійці співробітники Служби порятунку Херсонщини у повному обсязі забезпечуватимуть техногенну і пожежну безпеку.

В  області буде приведена в готовність рятувальна, пожежна, інженерна і спеціальна техніка, засоби для виконання рятувальних заходів. А напередодні свята інспекторський склад підрозділів Головного управління ДСНС області дбає про стан пожежної і техногенної безпеки у місцях, що будуть задіяні для проведення  заходів під час святкових і вихідних днів.

Зокрема, інспекторський склад Нижньосірогозького районного сектору ГУ ДСНС області  вже перевіряє стан протипожежного  захисту релігійних закладів  району, які будуть задіяні під час святкування Дня Святої Трійці. Особливу увагу співробітники Служби порятунку звертали на стан утримання електрогосподарства, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки при користуванні свічками, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Настоятелям церков роз’яснили порядок дій у випадку виникнення пожежі та вручено Пам’ятки з вимогами правил пожежної безпеки при проведенні масових заходів у ході святкування Дня Святої Трійці.

000_0005

Корисні посилання