З початку року в Білозерському районі працевлаштовано 1055 осіб незайнятого населення

13.12.2013 22:09:00

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Геннадія Маханька, 11 грудня 2013 року в Білозерській райдержадміністрації відбулася нарада з питання реалізації в районі завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Геннадія Маханька, 11 грудня 2013 року в Білозерській райдержадміністрації відбулася нарада з питання реалізації в районі завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік.

З метою забезпечення проведення державної політики зайнятості населення, запобігання масовому безробіттю, створення додаткових гарантій щодо працевлаштування та соціального захисту безробітних було розроблено та прийнято до виконання районну програму зайнятості населення на період до 2017 року. За інформацією районного центру зайнятості з початку року в районі працевлаштовано 1055 осіб незайнятого населення. За направленням навчалося 304 особи, з них працевлаштовано 227 осіб. У звітному періоді 218 осіб працювали на тимчасових роботах, укладено 16 угод на участь громадян в оплачуваних громадських роботах, в них прийняло участь 132 особи, відпрацьовано 3126 людино-днів. На підприємствах різної форми власності створено 520 нових робочих місць.
«Пріоритетом у діяльності органів влади, районного центру зайнятості й надалі повинен залишатися комплекс заходів, спрямований на виконання основних показників програми зайнятості населення: працевлаштування незайнятих громадян, мотивація їх до продуктивної зайнятості, заохочення безробітних до підприємництва та професійного навчання. Також задля розширення бази даних вільних робочих місць і вакантних посад, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць і ведення соціально відповідального бізнесу потрібно активізувати співпрацю з соціальними партнерами», – наголосив підсумовуючи нараду заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Маханько.
Відповідно до Програми зайнятості Білозерського району, у наступному році планується працевлаштувати 960 чол., забезпечити проходження профпідготовки 342 особами, залучити до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру 345 чол., надати послуги з питань організації підприємницької діяльності та ведення власної справи 25 особам, надати допомогу по безробіттю одноразово для започаткування власної справи 15 особам.

Корисні посилання