Сім’ї військових мають бути забезпечені усім необхідним – Андрій Путілов

19.09.2014 20:20:00

«Для мене загибель кожного мого земляка-військовослужбовця – це біль, який проходить через все серце», – поділився голова облдержадміністрації Андрій Путілов журналістам під час своєї робочої поїздки у Каланчацький район

«Для мене загибель кожного мого земляка-військовослужбовця – це біль, який проходить через все серце», – поділився голова облдержадміністрації Андрій Путілов журналістам під час своєї робочої поїздки у Каланчацький район та повідомив, що його задача – створити такі умови, щоб кожний військовий, який іде воювати в АТО, розумів, що його родина залишилася забезпеченою. 
Тому тиждень назад очільник області поставив воєнкому Херсонської області завдання з’ясувати кількість наших солдатів, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції.
  
«Сім’ї військових мають бути забезпечені усім необхідним. В першу чергу, їх діти мають ходити у безкоштовний дитячий садок, а послуги житло-комунального господарства буде оплачувати місцева громада», – сказав Андрій Путілов та повідомив про те, що сім’ї сімнадцяти загиблих херсонських солдат отримають по 50 тисяч матеріальної допомоги.
Окрім того, голова облдержадміністрації хоче, щоб професія військового була, як і раніше, почесною та престижною: «Кожний хлопчик має мріяти стати військовим. У моєму дитинстві так і було. На жаль, за останні роки незалежності становище змінилося у гіршу сторону. Ми всі винні в занепаді армії. Тому нам потрібно із сьогоднішнього дня закатати рукава і працювати заради нашої України та щасливого майбутнього кожного її громадянина».

Корисні посилання