Серця, відкриті для інших: у день Святого Миколая в Дніпровському районі привітали опікунів

20.12.2016 13:27:31
Серця, відкриті для інших: у день Святого Миколая в Дніпровському районі привітали опікунів

Традиційно до Різдвяних та Новорічних свят у Дніпровському районі проходить особливе свято, наповнене дитячим сміхом, яскравими емоціями, теплими словами та надзвичайними враженнями. День опікуна Дніпровського району – це завжди атмосфера великої сім′ї  та  щирі привітання, в першу чергу, тим, хто взяв на себе нелегку ношу створення родини для дітей, які втратили її.

Районне свято, започатковане п’ять років тому за ініціативою служби у справах дітей виконкому Дніпровської районної у місті ради, стабільно увійшло у життя громади та кожного року об’єднує навколо себе опікунів, усиновлювачив, дітлахів від мала до велика, керівництво та депутатів районної ради, представників соціально-відповідального бізнесу та усіх, хто завжди готовий дарувати часточку душевного тепла тим, хто цього найбільше потребує.

Цього року День опікуна був особливий. Дружню родинну Дніпровського району зібрав найяскравіший та найпопулярішний в місті сімейний спортивно-розважальний комплекс Jump Park. Настрій у маленьких гостей свята був надзвичайно позитивний та яскравий з самого початку. В кольорових шкарпетках від Jump Park малеча стрибала, бавилась і спілкувалась з друзями. На жовтій галявині з гарною новорічною ялинкою влаштували імпровізовану глядацьку залу з м’яких крісел, батутів та гойдалок. Свято розпочалось з привітання голови районної у місті ради Владислава Кондратова, який побажав і дорослим , і малечі здоров’я, багато яскравих вражень, батькам – мужності та терпіння у вихованні дітей.

dscn6596Головним побажанням для маленьких мешканців району від голови районної ради було вірити в дива, і вони почали відбуватися з перших хвилин свята. Подякувавши  усім соціальним партнерам, завдяки яким свято стало можливим: представникам соціально-відповідального бізнесу, депутатам районної ради, керівникам творчих колективів району і міста, Владислав Кондратов вручив спеціальний та ексклюзивний Диплом «Друг дітей Дніпровського району»: колективу сімейного спортивно-розважального комплексу «Jump Park», заступникові головного редактора телебачення філії НТКУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» Василю Середюку та Світлані Адвокатовій, методисту вищої категорії Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

Особливі слова вдячності лунали від начальника служби у справах дітей Лілії Лісовик до тих людей, хто створює для дітей родинний затишок, тепло, хто , дійсно, зрощує і виховує, й тому серед малечі району є так багато справжніх талантів – переможців різноманітних конкурсів, творчих олімпіад, спортивних змагань. Найкращих опікунів Дніпровського району відзначили Грамотами та цінними подарунками.

dscn6625Після урочистостей на малечу чекав святковий концерт від вихованців Центру позашкільної роботи, багато творчих вокально-хореографічних номерів художньої самодіяльності, привітання Святого Миколая та Снігуроньки, і, звичайно ж, солодкі подарунки від депутатів районної ради.

Соціальний проект «День опікуна Дніпровського району» відкриває для новорічного дива та казки серця маленьких мешканців Дніпровського району, які знаходяться під опікою, підтримує опікунів, які в цей не простий час творять справжні дива і виконують найзаповітнішу дитячу мрію про затишок та родинне тепло. Тож нехай сердець, здатних творити добро для інших, стане більше в нашому місті, нашій державі, бо Різдвяні дива починаються з нас!

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює особливу вдячність усім, хто допомагає реалізовувати соціальні проекти з захисту дітей. Вдячні адміністрації сімейного спортивно-розважального комплексу «Jump Park» за сприяння, соціально-відповідальне ведення бізнесу та підтримку дітей особливих категорій, забезпечення змістовного та цікавого дитячого дозвілля. Дякуємо за багаторічний інформаційний супровід багатьох соціальних проектів органу місцевого самоврядування   філії НТКУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Корисні посилання