Серпневий форум педагогічних працівників Верхньорогачицької громади – 2021

31.08.2021 11:51:05
Серпневий форум педагогічних працівників Верхньорогачицької громади – 2021

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями та форумами педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості.

30 серпня 2021 року відбувся серпневий форум педагогічних працівників закладів освіти Верхньорогачицької громади.

Участь у роботі форуму взяли керівники та педагогічні працівники закладів повної загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, а також запрошені.

Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун у своєму виступі акцентувала увагу на завданнях та перспективах розвитку освіти громади. Подякувала присутнім педагогам за попередній навчальний рік та за ті випробовування,які ви освітяни пройшли через пандемію коронавірусної хвороби.

«Щиро радію, що ви змогли опанувати нові платформи, гаджети та пристосуватися до реалій, створених поширенням коронавірусної інфекції, зуміли підготуватися до зміни типології закладів, продовжили запроваджувати концепції Нової української школи та багато іншого. Але аналізуючи реалії сьогодення розумію, що попереду ще немало викликів. Тож сподіваюсь, що новий навчальний рік ви пройдете такою ж єдиною та згуртованою командою!», – підкреслили Світлана Іванівна.

Крім того очільник громади подякувала педагогам навчальних закладів учні яких, успішно склали зовнішнє незалежне оцінювання, показали вагомі результати в обласних та міжнародних конкурсах.

На завершення свого виступу Світлана Коротун відзначила: «Багато чого нам з вами вже вдалося досягти – триває оновлення їдалень та харчоблоків, модернізуються будівлі шкіл та садочків, створюються системи протипожежного захисту. Крім цього ми продовжуємо поповнювати матеріально-технічну базу! Хочу відмітити, що це наша спільна робота! А ще це неабияка підтримка,
взаємодія та взаєморозуміння у вирішенні спільних завдань з боку наших місцевих депутатів, депутатів районної та обласної ради, нардепа Володимира Іванова!», а також привітала всіх присутніх із початком нового 2021/22 навчального року.

З вітальним словом виступила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Світлана Нестеренко, яка відмітила, 
що нині освіта активно трансформується, адаптується, системно вдосконалюється та стає більш доступною. Саме тому всі складові галузі невпинно оновлюються та потребують впровадження у закладах освіти громади.

Тож, далі педагоги розпочали роботу форуму за окремими напрямками освітньої галузі.

Виступи учасників були присвячені визначенню завдань та шляхів їх вирішення, що стоять перед освітянами у 2021/22 навчальному році. Акцент було зроблено на:

- розвитку дошкільного виховання в умовах реформування освіти (Ольга Марченко, директор Верхньорогачицького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Берізка» №1);
- втіленні освітньої реформи НУШ (Вікторія Головко, вчитель початкових класів Первомаївського ЗПЗСО);
- особливостях освітнього процесу в інклюзивному середовищі (Ольга Калюжна, заступник директора з навчально-виховної роботи Чистопільського ЗПЗСО);
- модернізації освітнього процесу шляхом впровадження дистанційних технологій навчання (Ігор Желєзняк, вчитель інформатики Верхньорогачицького опорного ЗПЗСО);
- забезпеченні розвитку творчого потенціалу учнівської молоді (Яна Цвілій, директор БДЮТ);
- причинах, наслідках та шляхах подолання булінгу в дитячому середовищі (Ірина Нікіфорова, соціальний педагог Верхньорогачицького опорного ЗПЗСО);
- створенні безпечного освітнього простору в закладах освіти громади (Світлана Нестеренко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту).

Завершився форум святковими привітаннями від артистів центрального будинку культури.

Корисні посилання