Запрошуємо долучитись до першого етапу Урядового проекту «Інвестиційний Монітор» («InvestMonitor»)

07.11.2017 14:02:08
Запрошуємо долучитись до першого етапу Урядового проекту «Інвестиційний Монітор» («InvestMonitor»)

Офісом із залучення та підтримки інвестицій реалізовано перший етап Урядового проекту «Інвестиційний Монітор» («InvestMonitor») – інструменту моніторингу інвестиційного середовища областей України.

Проект InvestMonitor створений як інструмент, що слугує прямим комунікаційним каналом між бізнесом та урядом з метою виявлення як позитивних, так і деструктивних факторів ведення бізнесу в Україні. Ключова мета проекту полягає у визначені сфер, які необхідно перевести у площину особливої уваги, та внесенні якісних змін в напрямі покращення середовища для ведення бізнесу в Україні.

Пропонуємо залучитись до заповнення анкети-опитувальника. Для участі в анкетуванні звертатись за посиланням:  

http://investmonitor.com.ua/wp-login.php?action=register.

Відповіді кожного респондента є важливими, оскільки вони є складовими загальної картини реальних умов ведення бізнесу та допомагають виявити стримуючі фактори залучення нових інвестицій на Херсонщину, та в Україну в цілому.

Просимо долучитись до проекту та заповнити анкету-опитувальник на сайті: http://investmonitor.com.ua/uk/main-page.

За додатковою інформацією можна звертатись до Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики обласної державної адміністрації (e-mail: [email protected], тел. (0552) 225-57-68)

Сподіваємось на Вашу активну участь в анкетуванні, результативність якого безпосередньо вплине на оцінку інвестиційного середовища Херсонщини у порівнянні з іншими областями України.

 

Корисні посилання