Сім’ям загиблих Героїв вручили книгу пам’яті «Хронологія мужності»

20.01.2016 10:16:23
Сім’ям загиблих Героїв вручили книгу пам’яті «Хронологія мужності»

Сьогодні, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України, сім’ям загиблих в АТО Героїв представили та вручили книгу «Хронологія мужності», в яку увійшли матеріали про 50 загиблих бійців, що проживали в Херсонській області.

Головним ініціатором видання книги виступив голова облдержадміністрації Андрій Путілов. За його словами, в день, коли сім’ям загиблих хлопців вручали посмертні нагороди, він попросив дозволу в рідних на видання книги. Вони дали згоду та всіляко допомагали у створенні «Хронології мужності».

«Спасибі вам за ваших дітей, батьків та чоловіків, – сказав Андрій Путілов. – Дякуючи їм війна не прийшла на нашу Херсонщину».

«Я впевнений що всі вони ввійдуть в історію. Про них завжди будуть пам’ятати. Книги «Хронологія мужності» будуть у всіх бібліотеках області, також вони будуть передані в центральні бібліотеки України », – додав Андрій Путілов.

11913002_850239568405825_1756650203_n_500x333

«Для кожної сім’ї загиблих завжди відкриті двері в мій кабінет», – наголосив голова облдержадміністрації.

Після презентації примірники книги «Хронологія мужності» вручили сім’ям загиблих Героїв.

«Велика Вам подяка, що ви увіковічнити пам’ять наших синів» – сказала Любов Володимирівна Ковальова, мати загиблого під Іловайськом хірурга Владислава Ковальова.

«Ця книга націлена на те, щоб виховати наших нащадків патріотами, щоб вони твердо знали, що ми маємо свою Батьківщину і ніхто її не захистить крім нас самих. Ваші близькі та рідні люди стали прикладом для нових поколінь. Ви виховали патріотів. Велика вам подяка», – звернулася зі словами подяки до батьків Героїв перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

Нагадаємо, перше видання книги про Героїв Херсонщини підготувала обласна державна адміністрація. Книга містить інформацію у вигляді статей із фотографіями про військовослужбовців Херсонщини, які віддали своє життя за Україну у зоні АТО. Так, до першого видання увійшли 50 статей про 50 воїнів-Героїв. Участь у підготовці книги взяли журналісти, фотографи і художники Херсонщини на волонтерській основні. Книга надрукована у 1000 екземплярах. Видання першої книги профінансувало управління культури облдержадміністрації, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, а також небайдужі херсонці.

Корисні посилання