Скадовчани вшанували пам`ять загиблих «Небесної Сотні»

20.02.2015 15:20:06
Скадовчани вшанували пам`ять загиблих «Небесної Сотні»
20 лютого 2015 року на центральній площі міста, біля пам`ятного знаку «Небесній Сотні», відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні та річниці Майдану.
 
У заході взяли участь очільники влади району, трудові колективи, організації і підприємства міста, молодь та громадськість.   
 
В своєму звернені до присутніх, голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв зазначив: «Сьогодні ми у глибокій покорі й скорботі схиляємо низько голови перед пам’яттю людей, які віддали своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас – живих, дасть нам силу та волю для зміцнення власної держави на рідній землі. Нехай світло свічок буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою».
 
Очевидець тих страшних подій на центральній площі країни Олександр Горяйнов поділився з присутніми відчуттями, які володіли ним та його побратимами під час подій на Київському Майдані.
 
Хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ще довго-довго з покоління в покоління, будуть передавати батьки синам і дочкам спогади про тих, хто 
 
залишив життя у 2013-2014 роках. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. 
 
Спільну панахиду за загиблими героями відправили священнослужителі місцевих релігійних громад.
 
«Небесна Сотня» вже рік молиться за Україну і сподівається, що нам вистачить віри і пам’яті – про ті небесні сотні, якими українська земля пожертвувала за право бути.
 
Кожному потрібно пам’ятати про них: хто вони були і за що боролись, у що вірили, задля чого померли.
 
Слава Україна! Героям слава!

Корисні посилання