Скадовськ збирає друзів

08.06.2017 10:40:38

06-07 червня 2017 року в місті Скадовськ відбувся Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів».

Фестиваль проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, обміну досвідом та творчого виховання, поваги до культури багатонаціонального етносу України. За сприяння відділу освіти, комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» у заході взяли участь творчі колективи та виконавці «Районного центру дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області».

06 червня окрасою фестивалю у виставці декоративно прикладного мистецтва «Місто майстрів» стали шедеври юних майстрів вихованців зразкового художнього колективу гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» при Чорнянській ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Колодич О.О. та вихованці гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» при Чорнянській ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Лозко Т.І. Представлені понад 50 робіт у різних техніках: бісероплетіння та художнього конструювання з фоамірану. Професійне журі фестивалю високо оцінило творчі роботи вихованців та відзначило переможців 35 дипломами І-ІІ ступенів.

07 червня в номінації «Вокальне мистецтво» Каховський район представляла Довбня Катерина, вихованка вокального гуртка «Тавричаночка» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» при Тавричанському НВК - переможець обласного огляду-конкурсу дитячої творчості «Таврійський барвограй» керівник Красько Д.В.

Незабутнім та харизматичним був виступ Катерини. Журі фестивалю відзначило її дипломом І ступеня.

Успіх завжди окрилює і дає наснагу. Відділ освіти і комунальний заклад «Районний центр дитячої та юнацької творчості» вдячні учасникам за їх яскраві виступи та сподівається що в наступному році фестиваль підтримує більше творчих колективів Каховщини.

Корисні посилання