Скадовські педагоги взяли участь у Всеукраїнській акції "Нові стандарти - нова школа"

21.06.2013 18:30:00

За підтримки голови районної державної адміністрації Єгора Устинова делегація педагогів Скадовського району взяла участь у проведенні Всеукраїнської акції “Нові стандарти – нова школа”

За підтримки голови районної державної адміністрації Єгора Устинова делегація педагогів Скадовського району взяла участь у проведенні Всеукраїнської акції “Нові стандарти – нова школа”, яка проводиться у формі відвідування директорами шкіл одного району загальноосвітніх навчальних закладів іншого району.  
18 червня 2013 року освітяни Скадовщини відвідали кращі навчальні заклади м. Каховки. Відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти всі учні початкової школи, починаючи з 2 класу, почнуть освоювати та використовувати нові стандарти у практичній діяльності. Однією з особливостей стандарту є введення нових програм вивчення іноземних мов, згідно з якими учні в усіх школах України з першого класу почнуть вивчати одну іноземну мову, а починаючи з п’ятого класу – другу. Вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х классах – першочергове завдання освітян області.
Начальник відділу освіти запросила делегацію до Каховської загальноосвітньої школи № 5. Педагоги-професіонали познайомили із системою роботи. Завідувач міського методичного кабінету презентувала роботу з питання Впровадження нового Держстандарту, а система роботи Каховської гімназії не залишила байдужими всіх учасників Акції.
Основними питаннями взаємообміну стало обговорення санітарно-гігієнічного стану, організації харчування та медичного обслуговування учнів, оснащення шкіл комп’ютерною технікою, кваліфікаційного рівня вчителів інформатики та іноземних мов, проведення навчання вчителів іноземної мови та інформатики у 2-х та 5-х класах, доступ учителів до Інтернету, а також плани шкіл з проведення оцінювання учнів 5-х класів у 2013/2014 році. Саме з цих питань педагоги мали змогу обмінятися інформацією, поділитися напрацьованими матеріалами та перейняти кращий досвід.

Корисні посилання