Скадовський хореографічний колектив «Провінційний балет» взяв участь у 14 Міжнародному конкурсі обдарованої молоді і студентів країн Європи та Азії

09.07.2013 17:52:00

26.06-01.07 2013 року в м.Стамбул (Туреччина) проходив 14 Міжнародний конкурс обдарованої молоді і студентів країн Європи та Азії, в якому приймав участь народний аматорський хореографічний колектив «Провінційний балет» (керівник Наталія Шептухіна) Скадовського районного будинку культури

26.06-01.07 2013 року в м.Стамбул (Туреччина) проходив 14 Міжнародний конкурс обдарованої молоді і студентів країн Європи та Азії, в якому приймав участь народний аматорський хореографічний колектив «Провінційний балет» (керівник Наталія Шептухіна) Скадовського районного будинку культури.
Казкова країна Туреччина зустріла обіймами всіх учасників конкурсу.
У конкурсі-фестивалі прийняли участь 9 країн: Україна, Словаччина, Македонія, Грузія, Росія, Болгарія, Турція, Кіпр та Румунія. Смачні чудо-страви східної кухні, екскурсії у відомі історичні місця захоплювали своєю величністю та загадковістю: «Мечеть» Айя-Софія», хамами Хюррем Султан, палац «Долмабахчесарай», Золотий Ріг та вежа «Галата» над протокою Босфор, палац в якому жив та правив великий Султан Сулейман та його дружина Хюррем Султан «Топкапи», катання на пароплаві та екскурсія в один з великих в світі океанаріумів «АКВА-ФЛОРА» залишили незабутні враження!
Відкриття фестивалю відбувалося у Муніципалітеті м.Стамбул, де сам мер пан Хусейн Авні Мутлу привітав всіх керівників колективів та подарував подарунки.
Чотири фестивальних днів колектив дарував своє мистецтво не тільки прихильникам хореографії, а й виступив на протокольній зустрічі перед самим прем’єр-міністром Туреччини Реджепом Тайіп Єрдоганом.
Діти з народного аматорського хореографічного колективу «Провінційний балет» були дуже раді знайомству з культурою та традиціями Туреччини. Отримавши медалі та подарунки за перемоги в різноманітних номінаціях щасливі та веселі повернулися до рідної України.

Корисні посилання