Скадовським держслужбовцям роз'яснили особливості заповнення декларації

20.03.2015 15:01:14

Згідно плану проведення навчань працівників апарату та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації 20 березня 2015 року у актовій залі Скадовської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду на тему: «Особливості заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру з урахуванням змін у чинному законодавстві, що набрали чинності з 01 січня 2015 року», на який було запрошено працівників апарату та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Семінар-нараду відкрив керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Чуприненко. Він наголосив: «Метою зазначеного семінару-наради є сприяння у дотриманні єдиного порядку заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі – Декларація), запобіганні виникненню помилок, а також вирішенні певних спірних питань, які можуть виникнути при заповненні та поданні Декларації».

На семінарі-нараді йшлося про необхідність дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

На особливостях врахування відомостей щодо наявності нерухомого та рухомого майна зазначених у Декларації під час проведення перевірки передбаченої Законом України “Про очищення влади” увагу присутніх зосередила начальник відділу з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації Лідія Юзвов.

Ольга Гальченко – головний спеціаліст відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації, у своїй доповіді звернула увагу на правила оформлення Декларації, найпоширеніші помилки, яких припускаються декларанти під час заповнення Декларації та відповідальність декларантів за порушення вимог фінансового контролю.

Присутнім на семінарі-нараді було запропоновано ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо заповнення Декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами, які розміщенні на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у вкладці “Запобігання корупції”.

Корисні посилання