Співпраця бізнесу, влади та громади: очільник Херсонщини зустрівся з представниками торгово–промислової палати

03.06.2021 16:11:06
Співпраця бізнесу, влади та громади: очільник Херсонщини зустрівся з представниками торгово–промислової палати

Голова облдержадміністрації Сергій Козир зустрівся із представниками Херсонської торгово–промислової палати. Зокрема, під час наради вони обговорили головні напрямки стратегічного партнерства та пошук ресурсів взаємодії. 

Як зазначив Сергій Козир, дуже показово, що основним завданням як обласної державної адміністрації, так і ТПП, є створення сприятливих умов для підприємницької діяльності:

«Обласна державна адміністрація співпрацює з Херсонською торгово-промисловою палатою вже багато років. Я знаю, що нещодавно відбулася важлива подія, було обрано керівні органи Палати. І мені приємно, що одноголосно члени Палати підтримали кандидатуру і знову обрали на посаду Президента ХТПП Вікторію Остроумову. Вітаю Вас із призначенням та бажаю продуктивної праці у напрямку економічного розвитку регіону, оптимізму та здійснення планів». 

У свою чергу Вікторія Остроумова зазначила, місія ТПП полягає у підтримці підприємницької ініціативи, спрощенні міжнародного партнерства та сприянні розвитку потенціалу компаній регіону:

«Серед членів нашої Палати  не лише представники бізнесу, а й громадських організацій, бібліотек, сільського господарства і багато інших. Тож, такий тандем і дозволяє нам розвиватися у різних сферах економіки. Торгово-промислова палата  і у 2021 році продовжує реалізувати низку важливих проєктів. А ще, для зручності наших клієнтів Херсонська ТПП відкрила відділення у районному центрі Херсонської області – м. Скадовськ».

Також під час наради обговорили впровадження програми розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області на 2020-2025 роки, розвиток державно-приватного партнерства, сприяння залученню інвестицій, осучаснення освітньо-професійних програм університетів Херсонщини та просування продукції херсонських товаровиробників на зовнішні ринки.Корисні посилання