Триває робота із вирішення питання щодо забруднення річки Вірьовчина

23.09.2016 09:47:43
Триває робота із вирішення питання щодо забруднення річки Вірьовчина

Сьогодні відбулось засідання робочої групи з обстеження русла р. Вірьовчина для вивчення питання щодо її екологічного стану під головуванням в.о.заступника голови облдержадміністрації Євгена Рищука.
Через забруднення поверхневих водних об’єктів неочищеними зливовими водами та побутовими стічними водами, які надходять із зливових мереж підприємств і мережі міста Херсона, які не обладнані локальними очисними спорудами та сектору індивідуальної забудови, річка зазнає значних змін. Тому існує нагальна  необхідність приведення якості очищення стічних вод у відповідність з нормативним вимогам.
Проблема стосується також сусідньої Миколаївської області, яка на переконання Григорія Романенка, голови незалежної громадської ради Херсонської області, члена Національної екологічної ради України повинна вирішуватись на рівні Міністерства екології та природних ресурсів України.
Відповідно до рішення робочої групи до Міністерства екології та природних ресурсів буде надіслано лист з проханням утворити міжобласну робочу групу для вирішення вищезазначеного питання із залученням представників вказаного Міністерства.

Корисні посилання